Jak wybrać suknię ślubną?

Każda panna młoda w dniu ślubu chce prezentować się pięknie. W tym celu już na kilka miesięcy przed tym ważnym dniem rozpoczynają się poszukiwania sukni ślubnej. Warto robić to w sposób rozważny, ponieważ niewłaściwa suknia ślubna obnaży mankamenty figury. W jaki sposób zatem dobierać suknię ślubną? Suknia o klasycznym kroju polecana jest kobietom szczupłym, które mają wyraźnie zaznaczoną talię.

Bardzo popularna jest obecnie suknia ślubna o kroju empire. Charakteryzuje się tym, że posiada odcięcie pod biustem. Dół tej sukni jest lejący. Dla kogo jest zalecana? Suknia empire idealnie prezentować się będzie dla niskich pań.

Fason ten optycznie wydłuża bowiem sylwetkę. Uniwersalnym modelem jest suknia typu princessa. Polecana jest niemal wszystkim paniom, ponieważ nie tylko ukrywa wystający brzuszek, ale również podkreśla talię. Największe wymogi istnieją wobec sukni „syreny”.

Kobiety chcące założyć taką suknię, powinny odznaczać się nienaganną sylwetką. W sukni tej widoczne bowiem będą wszelkie mankamenty figury.

sukienka na komunię www.aviationresources.com.pl