Pomysły na dietetyczny podwieczorek

Smukła, szczupła sylwetka to marzenie wielu z nas. Aby ją osiągnąć, trzeba zgodzić się na wiele wyrzeczeń, szczególnie w kuchni. Ważny jest jednak każdy jedzony przez nas posiłek i pojedynczy nawet składnik, a równą wagę dla odpowiedniej diety ma zarówno obiad, jak i cała reszta posiłków.

Czym warto zaspokoić swój głód w porze podwieczorku? Doskonałym rozwiązaniem wydaje się sok pomidorowy. Pomidory są bogate w witaminy i minerały, a przygotowanie takiego soku nie powinno sprawić trudności nikomu z nas. Właściwie potrzebne jest tylko kilka pomidorów i szczypta soli czy pieprzu, aby przygotować sok pomidorowy.

Dodatkowo można połączyć go z kromką ciemnego pieczywa, która pomoże jeszcze bardziej nasycić organizm i nasz żołądek. Nabrać sił podczas podwieczorku pozwoli również jogurt naturalny. Najlepiej podać go jednak z owocami – doskonale smakuje chociażby z malinami.

Wystarczy przelać jogurt do szklanki i zmieszać z nim lekko zmiksowane maliny. Dla smaku warto dodać także odrobinę granoli, która dodatkowo wzbogaci nasz podwieczorek.

http://eretina.pl/elektrookulografia/ szczepienia