Zaakcentowane usta

Każda z kobiet powinna w swojej kosmetyczce posiadać choćby jedną czerwoną pomadkę. To właśnie ona w sytuacjach szczególnie ważnych wyjść, potrafi zmienić wygląd właścicielki i wykreować jej zupełnie odmienny „look”. Wieczorowe wyjście jest okazją do wykorzystanie właśnie takiej szminki, dzięki której można nadać wyjątkowości swojemu wyglądowi oraz chwili będącej naszym udziałem. Pomimo, iż dobór kontrastującej i bardzo wysyconej kolorystycznie pomadki nie jest łatwy, to każda z kobiet obojętnie, jakiego typu urody jest właścicielką, jest w stanie dobrać odpowiedni jej odcień tak, aby uzyskać efekt harmonijności.

Osoby o porcelanowej cerze powinny skłaniać się w stronę kolorów o bardziej chłodnej barwie. To ona bardzo dobrze koresponduje z ich typem urody i nadaje twarzy piękny i efektowny wygląd. Posiadaczki skóry bardziej opalonej lub brzoskwiniowej najczęściej korzystają ze szminek o nieco cieplejszych barwach. To właśnie od ciepłoty barwy zależy harmonijność i zgranie makijażu ust z resztą twarzy.

Zaoczne i dzienne policealne studium kosmetyczne http://studium-kosmetyczne.pl/ Poznań Przed zakupem sukienki wykonaj mierzenie obwodu klatki piersiowej