Załóż na noc rękawiczki

Nic tak nie odżywi i nie zregeneruje twoich dłoni jak nocna pielęgnacja. Oczywiście to, jak dbasz o nie za dnia także ma duży wpływ, jeżeli jednak chcesz bardzo szybko i skutecznie przeprowadzić odnowę swoich dłońmi to zajmij się tym.podczas snu. Skóra w nocy odpoczywa i szybciej się regeneruje.

Warto jest to wykorzystać w codziennej, domowej pielęgnacji. Zanim położysz się do łóżka umyj dłonie, możesz także wykonać ich peeling. Następnie na oczyszczoną skórę nałóż silnie odżywiające i regenerujące kosmetyki – olejek z wieloma witaminami lub natłuszczającą maść, np. ochronną z witaminą A.

Możesz na dłonie nałożyć nawet kilka warstw kosmetyków – w trakcie snu nie będą one bowiem ci w niczym przeszkadzały. Kiedy na dłonie nałożysz już wybrane kosmetyki nałóż na ręce rękawiczki. Możesz je zakupić w większości drogerii. Najlepiej, aby były bawełniane lub wykonane z innego, naturalnego materiału.

makijaż ślubny białystok

Dzięki temu kosmetyki pozostaną na swoim miejscu, a ciepło w rękawiczkach przyczyni się do lepszego działania składników aktywnych.

https://wszuie.pl/ www.kreciarobota.com.pl