Zawsze i wszędzie, stosowny do okoliczności

Jednakże ważne wydarzenia to nie tylko śluby i zabawy sylwestrowe. To także bale, spotkania towarzyskie, bankiety czy też kolacje w mniejszym lub większym gronie.

Takowe sytuacje wymuszają inny rodzaj stroju a co za tym idzie także makijażu. Jego głównymi cechami jest większa intensywność i wysycenie barw.

Można zastosować kolory wyrazistsze, przyciągające spojrzenia obserwatorów, a jednocześnie nieprzytłaczające osoby je noszącej. Nie ma tutaj miejsca na zastosowanie brokatu i innych błyszczących dodatków.

www.j-geo.pl

Ze względu na fakt, iż przyjęcia odbywają się albo przy blasku świec lub też przy świetle sztucznym musi on być dokładny, ale bardziej wyrazisty. To właśnie w tego rodzaju makijażu jest miejsce na ostrzejszą w swojej barwie pomadkę, tak zwane kocie oko czy też czarne kreski.

Makijaż może zawierać odrobinę szaleństwa jednakże będącego pod pełną kontrolą jego właścicielki. Każdy rodzaj makijażu ma za zadanie wydobycie na światło dzienne rysów twarzy i indywidualnych jej cech przy jednoczesnym podkreśleniu tych najpiękniejszych i najciekawszych a zniwelowaniu ewentualnych niedociągnięć.

Starannie przygotowany stroik ślubny dla Panny Młodej celltibator komórki macierzyste